wtorek, 13 maja 2014

Potrzebuję rady.

 Wciąż nie mogę komentować postów.
Nie wiem co się dzieje. Piszę treść komentarza wciskam jak zawsze "opublikuj" i komentarz znika.
Próbowałam nawet na swoim blogu odpowiedzieć Grażynce, że nasz kolega znalazł się cały i zdrowy ale po naciśnięciu "opublikuj " znikł.
Może ktoś wie jak temu zaradzić?
Mój adres email:  teresak1948@o2.pl
Pozdrawiam wszystkich serdecznie:))

6 komentarzy:

 1. Droga Teniu! Może musisz się zalogować do Googla. Pod tabelką gdzie wpisujesz treść komentarza jest możliwość wyboru profilu. Może to sprawdź czy masz prawidłowo wybrany profil.

  OdpowiedzUsuń
 2. Teniu!!! nie mam zielonego pojecia co u Ciebie moze powodowac taka reakcje blogowa...ale uwaga Bozenki wydaje mi sie bardzo logiczna, moze niechcacy zmienilas Twoj profil,...punkt dotyczacy komentarzy...ciesze sie,ze kolega sie znalazl caly i zdrowy, wydawalo mi sie niepokojace to jego znikniecie. Przesylam buziaka

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziekuję,już mogę napisać.Tak naprawdę nic nie zmieniłam.Owszem weszłam na mój profil, na komentarze i wróciłam z powrotem.Sprawdziłam i udalo się.Mój syn powiedział mi ,że to wina przeglądarki.
  Pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Jako że nie mamy kontaktu mailowego, informujemy tą drogą.
  W tym tygodniu wystartował nowy agregat zBLOGowani, umożliwiający: generowanie ruchu na blogi które dołączyły, dający możliwość obserwowania blogów i ulubionych wpisów. zapraszamy do rejestracji na www.zblogowani.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Droga Teniu! Cieszę się że już wszystko u Ciebie działa. Jeżeli chociaż odrobinka w tym mojej zasługi to tym większa moja radość.
  Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na szczęście już jest dobrze, bo komentarz jest u mnie. Dziękuję za miły komentarz :)

  OdpowiedzUsuń